Yazarım

Köfteli Kişilik Analizi

Nisan 30, 2016

Şimdi size sevdiğiniz köfteye göre kişilik analizi yapacağım.

İçli Köfte: İçe kapanık yapınızla karşınızdakine ilk bakışta iç dünyanızı çaktırmayan kişiliğinizi anlamak için yakınlaşmak gerekir. Duygusal olmanız nedeniyle kolay kırılır, hemen kin gütmeye başlarsınız. Hassas kişiliğinize savunma olarak yüzyıllar içerisinde evrim geçirerek çevrenizi saran bir koruyucu katman oluşturdunuz.

Yalancı İçli Köfte: İçli köftenin yakın akrabası olmanız nedeniyle bir kısım çevreler tarafından sevilseniz de, özünüzü bilenler  tarafından reddedilmektesiniz. Ancak denize düşen yılana sarılır misali dar zamanlarda insanlar tarafından yüzüne gülünür, adeta köprüyü geçene kadar size dayı denilir.

Çiğ Köfte: Aşırı sıcaklara tahammülsüzsünüz. Acılarla yoğrulmuş ızdırap dolu hayatınız nedeniyle girip çıktığınız yerlerde insanın içini sızlatan, yer yer ağlatan birisiniz. Mazoşist bedenlerin can yoldaşısınız. Etrafınızda sevilmenizin sırrı, çoğu kimseler anlamasa da sahip olduğunuz  alın terinizdir. Ama bugüne kadar yaşadığınız acılar sayesinde bundan sonraki hayat karşı çok daha dayanıklı hale geldiniz.

Etsiz Çiğ Köfte: Hu hayatın üvey evladısınız. En iyi imkanlarla yetiştirilen abinizin aksine birçok şeyden mahrum bırakıldınız. Eee yetiştirilme tarzınız nedeniyle ucuzcusunuz, alışverişlerini yaparken gözünüz hep etiketlerdedir.

Kadınbudu Köfte: En popüler ve sevilen insan profillerinden biri olan kişiliğinizin en sıkıntılı dönemi yaz aylarıdır. Mayıs ayı sonlarına doğru basenlerinizden kurtulmak için yağlarınızdan kurtulmaya çalışsanız da, azalan yağ oranı nedeniyle sempatinizin azalması sevimsiz bir çelişkidir. Ancak her haliniz birçoklarımız için tahrik edicidir.

Kaşarlı Köfte: Genellikle kendine has, köşeli şekilli bir duruşunuz olsa da, bu cool tarzınızın altına hafif meşrep bir karaktere sahipsiniz. Özünde iyi bir insan olsanız da yetiştirilirken harcınaza ilave edilen malzeme nedeniyle diğer insanlar tarafından aşağılanmalara ve hakaretlere maruz kalırsınız.

Fellah Köftesi:  Öksüz ve sahipsizsiniz. Çevreniz tarafından hakaretlere maruz kalmış, hoş sohbetlerinize rağmen kendinize bir statü elde edememişsinizdir. Bu nedenledir ki birçok farklı lakap ile anılırsınız. Yaşadığınız çilekeş hayat nedeniyle insan içine çıkarken renkli aksesuarlar ile kendinizi kamufle etmeyi tercih edersiniz.

İnegöl – Tekirdağ – İzmir – Akçaabat Köftesi: Daha nice mikro milliyetçi insan modelinden sadece dördüdür. Diğer bölgelerin yerel insanları ile yarışabilmek adına kendilerini çok iyi yetişirmiş insanlardır. Eee… Ne de olsa rekabet başarıyı getiriyor. Kapitalizmin sevdiği ve desteklediği insanlardandır.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply